Strojírenský kovodělník (TATRA METALURGIE a.s.)

TATRA METALURGIE a.s. hledá vhodné uchazečky/uchazeče studentky či studenty materiálového inženýrství na brigády.

TATRA METALURGIE a.s. je významným českým výrobcem odlitků a výkovků, které jsou dodávány pro strojírenské aplikace v mnoha evropských zemích. Obchodní činnost společnosti navazuje na dlouhodobé obchodní vztahy se zákazníky slévárny (Tafonco a.s.) a kovárny (Taforge a.s.) s cílem jejich dalšího posílení a rozvoje. Odlitky a výkovky směřují do automobilového průmyslu, železničního průmyslu, k výrobcům zemědělských strojů, stavebních strojů a manipulační techniky. Své uplatnění naleznou i v oblasti všeobecného strojírenství i speciálních aplikací. Zveme Vás k návštěvě naší společnosti, abyste mohli posoudit, jak se můžeme podílet na řešení Vašich představ a požadavků.

Náplň práce

• práce na slévárenské lince, opracování odlitků nebo práce při tváření kovů, případně dle   dohody na jiných odděleních firmy
  • jedno, dvou nebo třísměnný provoz na slévárně FE, AL nebo kovárně (rozsah a směnnost bude dohodnuta individuálně dle možností studenta)

Požadavky