Vůně sušenek a moderní technologie: To je Mondeléz v Opavě!

Navázání spolupráce s firmou Mondeléz nejen v oblasti vědy a výzkumu, ale také v oblasti studia.

Společnost Mondeléz International, globální lídr v oblasti cukrovinek a potravinářských produktů, se stává naším novým partnerem z praxe. Tato strategická spolupráce přináší studentům i fakultě jedinečné příležitosti pro profesní rozvoj a posilování nejen vědecko-výzkumných aktivit.

Již v minulosti jsme měli tu čest hostit Lucii Novákovou z Mondeléz na odborné přednášce, která našim studentům zprostředkovala cenné poznatky z praxe a představila jim společnost a možnou spolupráci na závěrečných pracích či možnosti zapojení se do Trainee programů, stáží a brigád. Nyní spolupráci rozšiřujeme i do oblasti vědy a výzkumu, čímž otevíráme studentům dveře k jedinečným možnostem profesního rozvoje.

Věříme, že tato spolupráce bude pro naše studenty velkým přínosem. Umožní jim získat cenné znalosti, dovednosti a zkušenosti, které jim pomohou na jejich cestě k úspěšné kariéře. Zároveň posílí renomé fakulty a pomůže nám dále rozvíjet špičkové vědecko-výzkumné aktivity.

Mondeléz International

Svět plný sušenek a oplatek BeBe Dobré ráno, Oreo, Zlaté Polomáčené, Fidorek a dalších produktů Opavia – to je naše vášeň.

Věděli jste ale, že za touto sladkou symfonií stojí technologicky vyspělá továrna v Opavě – Vávrovicích, která je zároveň naším nejmodernějším a největším závodem v Evropě?

Díky rozvoji a investici 1, 5 miliardy korun hledáme do našich týmů technicky zdatné operátory s elektro povědomím, znalostmi automatizace a robotizace i další technicky zručné kolegy a kolegyně. Zapomeňte na ruční pečení – práce v naší továrně spočívá z větší míry v dohledu a údržbě strojů a cobotů.

Mondeléz v Opavě – Vávrovicích není však jen o technologiích. Nabízíme přátelskou firemní kulturu s hodnotami, které podporují zlepšování a otevřený dialog. Díky tomu jsme se v roce 2024 zařadili mezi TOP3 zaměstnavatele z celého Moravskoslezského kraje.

Hledáte práci v moderním, čistém a dynamickém prostředí s moderní výrobou, kde se budete moci rozvíjet a stát se součástí perspektivní budoucnosti? Navštivte naše kariérní stránky a staňte se součástí sladkého příběhu i vy!

mondelez.jobs.cz

Vloženo: 5. 6. 2024