Platnost příspěvku skončila 29. 2. 2024!

poDoba kovOVA

31. 1. 2024 - 29. 2. 2024
 Výstavní síň Viléma Wünscheho, Dlouhá třída 1593/46, 736 01 Havířov-Podlesí
Výstava uměleckých odlitků, závěrečných prací absolventů studijního programu Umělecké slévárenství.

Děkanka Fakulty materiálově-technologické a Výstavní síň Viléma Wünscheho Vás srdečně zvou na slavnostní zahájení výstavy poDoba kovOVA.

Vernisáž výstavy uměleckých odlitků a dalších prací studentů studijního programu Umělecké slévárenství proběhne 31. ledna 2024 v 17 hodin ve Výstavní síňi Viléma Wünscheho.

Výstava uměleckých odlitků poDoba kovOVA potrvá do 29. února 2024.

poDoba kovOVA

Výstava uměleckých odlitků a dalších prací studentů studijního programu Umělecké slévárenství.

Umělecké slévárenství je svým zaměřením zcela unikátním studijním programem a napříč celou Českou republikou je jeho výuka zajišťována pouze na VŠB-TUO, Fakultě materiálově-technologické. Díky výstavě poDoba kovOVA získáte jedinečnou příležitost seznámit se s pracemi studentů tohoto studia, a to nejen s finálními odlitky z bronzu a dalších slitin, ale i s kresbami, malbami a skicami, které jsou neodmyslitelně spjaty s celým uměleckým procesem. K vidění budou práce zhruba 50 studentů – jde tedy jen o výběr ze všech závěrečných a semestrálních prací, které v průběhu 30 let existence studijního programu vznikly.

Vloženo: 18. 1. 2024
Kategorie:  Chystané akce